Döşeme desenleri / kaldırım Sargı Bezleri

İlginç bir desen asfalt bir alanı geliştirir.

Ve geniş alanlar durumunda, farklı döşeme desenleri çeşitlilik sağlar.Sargı Bezi Elbette birleştirilebilecek en yaygın desenlerin örnekleri şunlardır:

Çapraz eklem Sargı Bezi Çapraz ortak birlik


Çapraz eklem Sargı Bezi, eklemlerin tam ızgara benzeri hizalaması ile etkileyicidir. Net ve sakin eklem deseni ve renklerle oynama, bireysellik izlenimi verir.

Koşucu veya sıra Sargı Bezi veya yarım Sargı Bezi


Koşucu veya sıra Sargı Bezi en sık kullanılan döşeme şeklidir. Bir koşucu veya sıra ilişkilendirmesinin mütevazi ve zamansız alçı görüntüsü ile doğrusal yüzey desenleri etkileyici bir şekilde net ve zarif hale getirilebilir.

Çapraz Sargı Bezi


Çapraz Sargı Bezi, koşucu / sıra Sargı Bezinın bir çeşididir. Mütevazi ve zamansız alçı deseni ile doğrusal yüzey desenleri etkileyici bir şekilde net ve zarif olabilir. Terasınız bireysel bahçe manzaralarınızı zenginleştirecek özel bir göz alıcı olacak

Dirsek Sargı Bezi

Dirsek Sargı Bezi, geniş olduklarından iki kat daha uzun olan fayanslar için tipik bir döşeme desenidir. Cadde ve yolların içine ve dışına döşenmiştir.

Balıksırtı Derneği

Balıksırtı DerneğiBalıksırtı Derneği
Balıksırtı Sargı Bezi özellikle kararlıdır. Bu nedenle eğimli ve gerilmiş yüzeyler için uygundur. 45 ° ötelenen taşlar güçlü bir bağ oluşturur. Eklem deseni yapılandırılmış ve canlı görünür.

Mittelstein Derneği

Mittelstein DerneğiMittelstein Derneği
Mittelstein-Verband ile yaratıcı vurgular ayarlayabilirsiniz. Katı yapı ve renklerin ilginç oyunu, terasınız üzerinde geometrik bir etki yaratır.

Blok veya parke Sargı Bezi

Blok veya parke Sargı BeziBlok veya parke Sargı Bezi
Bloklar veya parke olarak, taşlar iki veya üç parçalı küçük bloklar halinde birleştirilir. Bu, çok çeşitli varyasyonlara sahip dekoratif desenlerle sonuçlanır.

Ölçekli kemer Sargı Bezi

Yarım daire biçimli döşeme, kaldırım kemer döşemesinin unsurudur. Aynı büyüklükteki iki yarım daireye başka bir yarım daire yerleştirilir. Döşeme hassas bir şekilde yapılırsa, teraziler birkaç renkte satılabilir.

Segmental kemer Sargı Bezi

Segment kemerleri Segmentik kemerdeki döşeme, size hatırlatıyor ve geçmiş zamanlara geri götürüyor. Alçı, örneğin, segmentin yarım bir kemerle ve dik bir açıyla birleştiği bir kenar taşı ile sınırlanmıştır. Bununla, eski şehirlerdeki sokakları ve meydanları hatırlatan klasik ve rustik bir döşeme yöntemine karar verirsiniz. Yüksek kaliteli kaya türleri ve renk kombinasyonları canlı ve temsili bir alan yaratır.

Call Now Button
Open chat

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat