Sargı Bezi

Tıbbi Sargı Bezi Toptan Hidrofil Sargı Bezi Fiyatları

Başlıca Sargı Bezi Fabrikası Çeşitleri Dört ana Sargı Bezi türü gazlı bez, sıkıştırma, üçgen ve tüptür. Kumaştan veya kağıttan yapılmış Sargı Bezi, bunlar son derece çok yönlüdür. Tüm Güvenlik Ürünleri, tıbbi gazlı bez, ayakkabı örtüleri, Sargı Bezi ve diğer tek kullanımlık tıbbi malzeme türleri gibi çeşitli Sargı Bezi satmaktadır .

sargibezifabrikasi

Hidrofil Sargı Bezi Fabrikası | 0507 996 6199 | Toptan Fiyatları Üretim Fabrikası

Hidrofil Sargı Bezi Fiyatları

7/24 WhatsApp Fabrika

Telefon +90 507 996 6199

Hidrofil sargı bezi, %100 pamuk ipliğinden dokunmuş tıbbi malzemedir. Yara üzerindeki pansuman ya da tamponun sabitlenmesi, zarar görmüş bölgenin tespit edilmesi ve korunması için kullanılır.

I. kalite % 100 ipliğinden üretilmektedir. Dokuma makinelerinde üretilmekte olup, her iki kenarı örgülüdür, kenarlarından iplik bırakmaz.

Steril olarak açık yarada kullanıldığında kenarlarından iplik bırakmaması yarada meydana gelebilecek enfeksiyon riskini minimize eder. Sargı Bezi hidrofil Toptan Üretim Fabrikası Fabrikaları Telefonu Adresi İletişim İstanbul (emici) özelliğe sahip olduğundan kanamalara karşı yüksek emiş gücüne sahiptir.metre

Sargı Bezi Üretim ve İmalat Fabrikası

SARGI BEZİ

HASTA BEZİ

ÇOCUK BEBEK BEZİ

HASTA ALTI SERME YATAK ALTI KORUYUCU

Sargı Bezi çeşitleri

Gazlı bez Sargı Beziı (ortak gazlı bez rulo Sargı Beziı)
En yaygın Sargı Bezi türü, gazlı bez Sargı Beziı, basit bir dokuma malzeme şeridi veya yaralara yapışmayı önlemek için Telfa emici bariyeri olan dokuma bir malzeme şerididir. Bir gazlı bez Sargı Beziı herhangi bir sayıda genişlikte ve uzunlukta olabilir ve bir pansumanın yerinde tutulması dahil olmak üzere hemen hemen her Sargı Bezi uygulaması için kullanılabilir.


Emici Gazlı bez sağlanabilir olduğu bir forma olarak listeler. Çeşitli genişlik ve uzunluklarda tip 1 Emici gazlı bezden hazırlanır.

Sıkıştırma Sargı Bezi

‘Sıkıştırma Sargı Beziı’ terimi, birçok farklı uygulamaya sahip çok çeşitli Sargı Beziları açıklar.

Kısa uzama kompresyon Sargı Beziları bir uzuvya uygulanır (genellikle lenfödem veya venöz ülserlerin tedavisi için.Bu tip Sargı Bezi, uygulamadan sonra uzuvun etrafını kısaltabilir ve bu nedenle hareketsizlik sırasında sürekli artan basınç uygulamaz. Tersine, Sargı Beziın stabilitesi, iç kas kasılması ve eklem hareketi yoluyla basınç uygulandığında gerilmeye karşı çok yüksek bir direnç oluşturur.Bu kuvvete çalışma basıncı denir.

Uzun esneme kompresyon Sargı Beziları uzun esneme özelliklerine sahiptir, yani yüksek sıkıştırma güçleri kolayca ayarlanabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda çok yüksek bir dinlenme basıncına sahiptirler ve geceleri veya hasta dinlenme pozisyonundaysa çıkarılmalıdır.

Üçgen Sargı Bezi

Kravat Sargı Beziı olarak da bilinen üçgen Sargı Bezi, dik açılı bir üçgene konan ve yerine sabitlemek için genellikle emniyet pimleri ile donatılmış bir kumaş parçasıdır. Tamamen açılmış bir askı olarak kullanılabilir, normal bir Sargı Bezi olarak katlanabilir veya kafadaki gibi özel uygulamalar için kullanılabilir. Bu tür Sargı Beziın bir avantajı, derme çatma ve bir kumaş hurdasından veya bir parça giysiden yapılabilmesidir. İzciler, bu Sargı Beziın ilk yardım derslerinin çoğunda popüler kullanımını yaygınlaştırdı, üniformanın bir parçası, bir kravat oluşturmak için kolayca katlanabilen bir “boyun atkısı” dır.

Tüp Sargı Bezi

Bir tüp Sargı Bezi bir aplikatör kullanılarak uygulanır ve sürekli bir daire içinde dokunur. Pansumanları veya atelleri uzuvlara tutturmak veya burkulmalara ve suşlara destek sağlamak için kullanılır ve kanamayı durdurur.

Tüm Güvenlik Ürünleri İlk Yardım kaynağı bölümündeki bilgiler, ANSI uyumluluğunu ve diğer geçerli kodları sağlamak için doğru İlk Yardım ürünlerini seçmenize yardımcı olabilecek bilgileri detaylandırır.

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Sargı Bezi türlerini bulmak veya tıbbi gazlı bez, ayakkabı kılıfları, Sargı Bezi ve diğer tek kullanımlık tıbbi malzeme türleri için fiyat teklifi almak için bugün tüm Güvenlik Ürünleri ile iletişime geçin.

Call Now Button
Open chat

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat